03-6734248   דודי שקורי, רואה חשבון

אודותינו

דודי שקורי ושות', רואי חשבון הינו משרד בוטיק המתמחה במתן שירותי ביקורת וניהול סיכונים. המשרד בעל התמקצעות ייחודית בתחום הביקורת הפנימית וניהול סיכונים. המשרד מעמיד את כל ניסיונו ומיטב עובדיו על מנת להעניק שירות ללקוח על הצד הטוב ביותר.

להלן יתרונות המשרד:

- מתן שירות מקצועי על ידי מיטב המומחים בתחום הביקורת הפנימית.

- ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים עבור משרדי ממשלה וגופים ציבוריים.

- ניסיון רב בביצוע עבודות המאופינות בעבודה מאומצת ועמידה בלוחות זמנים קשיחים ומדדי שירות מוגדרים.

- זמינות ללקוח והקצאת משאבים רחבה ומיידית.

- ניסיון וידע בהפעלת אנשי מקצוע המחייבים התמחויות שונות, בעלי ידע רב-תחומי בתחומים משלימים. 

פנו אלינו

דודי שקורי, רואה חשבון. שירותי ביקורת וראיית חשבון

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. :טלפון: 03-6734248 כתובת מייל

 • טאב שרותי ביקורת פנימית

  דודי שקורי ושות', רואי חשבון שרותי ביקורת פנימית

  שירותי ביקורת פנימית ו-sox

  הביקורת הפנימית הינו אחד מהשירותים העיקריים הניתנים על ידי המשרד. המשרד מעניק שירותי ביקורת פנימית במיקור חוץ לסקטורים שונים ומגוונים, לרבות משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, גופים מוסדיים וכיו"ב. הביקורת הפנימית מבוצעת בהתאם להוראות חוק הביקורת הפנימית ותקנים מקצועיים. כמו כן, המשרד מספק שירותי SOX/I-SOX לחברות ציבוריות (אפקטיביות הבקרה הפנימית על הדיווח הכספי) הכולל את הטמעת הבקרות ובדיקתן.

 • דודי שקורי ושות', רואי חשבון הקמת מערך בקרה

  עריכת נהלים

  משרדנו בעל ניסיון עשיר בכתיבת נהלים עבור ארגונים שונים, לרבות הגדרת סמכויות ותחומי אחריות, מיפוי תהליכי עבודה, הטמעת הנהלים והתאמתם לשינויים בדרישות הרגולציה. השירות כולל אפיון בקרות ממוחשבות ו / או ידניות וליווי צמוד והדרכה שוטפת של הלקוח עד להטמעה מלאה.

 • דודי שקורי ושות', רואי חשבון בודק שכר מוסמך

  שירותי בודק שכר

  החוק להגברת האכיפה של דיני עבודה מטיל על קבלני שירותים בתחום השמירה והאבטחה, הניקיון וההסעדה, וכן על מזמיני השירות ששכרו את שירותיהם של קבלני השירותים, אחריות (אזרחית ופלילית) בכל הקשור למימוש ושמירה אחר זכויות העובדים המועסקים על ידי עובדי הקבלן. שירותי בודק שכר ניתנים במטרה לוודא שמירה על זכויותיהם של עובדי הקבלן. משרדנו מעניק לחברות וארגונים שירותים של בודק שכר, בהתאם לחוק.

 • דודי שקורי ושות', רואי חשבון בודק שכר מוסמך

  ביקורת חיצונית וחשבות

  עריכה וביקורת דוחות כספיים לחברות, הנהלת חשבונות והכנת דיווחים תקופתיים, חשבות שכר, דיווחים וייצוג מול רשויות המס, מיסוי פרט וחברות, דוחות עצמאיים, הצהרות הון, ליווי פיננסי, בניית וניהול התקציב, ניהול התזרים מזומנים וייעוץ לפתיחת עסק.


משרד דודי שקורי ושות', רואי חשבון שירותי ביקורת פנימית וניהול סיכונים

פרטי התקשרות

כתובת המשרד: רמב"ם 37 גבעתיים

 03-6734248

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

פקס: 03-6734249